beogradski-manifestPrivredna komora Republike Srpske organizuje zajedničkih nastup domaćih privrednih društava na Festivalu „Beogradski Manifest“, koji će se održati u periodu od 25. do 27. maja 2018. godine na Kalemegdanu u Beogradu.

Beogradski Manifest je festival manifestacija i destinacija, sajamskog karaktera, gdje će izlagači imati priliku da predstave i prodaju svoje proizvode.

Republika Srspka je zemlja partner ovogodišnjeg festivala i svi izlagači iz Republike Srpske biće u okviru posebno osmišnjene zone, koja u jednoj ambijentalnoj cijelini predstavlja opštine iz Republike Srpske.

Privredna komora Republike Srpske imaće jedan izlagački objekat i obezbjeđuje besplatan nastup privrednim društvima. S tim u vezi, pozivamo Vas da se uključite u ovu aktivnost i predstavili svoje proizvode na festivalu koji je izložbeno prodajnog karaktera. Takođe, potrebno je da obezbjedite osobu koja će predstavljati Vaše preduzeće.

Ukoliko ste zainteresovani za izlaganje na Beogradskom Manifestu, molimo Vas da nam se prijavite najkasnije do utorka 15.05.2018. godine, da bismo na vrijeme ostavili prostor za predstavljanje Vašeg proizvodnog asortimana.
Prijaviti se možete na mejl nikolinad@komorars.ba ili na telefon 051/222-990, kontakt osoba u Komori je Nikolina Dorontić Alibabić.

Poziv

Datum/Vrijeme