Poziv za Poslovni forum BiH – Grčka

By 12. јула 2019. No Comments

Poslovna delegacija Grčke 12. jula 2019. godine posjetiće BiH, te će tom prilikom Spoljnotrgovinska komora BiH u saradnji sa Privrednom komorom Atine i Ambasadom Grčke u BiH, organizovati Poslovni forum BiH-Grčka.

Poslovni forum će se održati istog dana (12.07.2019. godine) u prostorijama Spoljnotrgovinske komore BiH (ulica Branislava Đurđeva 10, 71000 Sarajevo) sa početkom registracije u 09:30.

Cilj foruma je jačanje ekonomskih odnosa BiH i Grčke, unapređenje trgovinskih odnosa putem direktnog povezivanja privrednika dvije zemlje.

Tokom plenarnog dijela događaja prisutnima će se obratiti predstavnici STK BiH i Privredne komore Atine, predstavnik Ministarstva inostranih poslova BiH, te ambasador Grčke u Bosni i Hercegovini, Nj.E. gospodin Georgiosa Iliopoulosa. Predstavnici Agencije za unapređenje stranih ulaganja u BiH će održati prezentaciju na temu investicionih prilika u BiH.

Nakon plenarnog dijela foruma biće organizovani B2B sastanci grčkih i bh. Privrednika. Detaljne informacije o programu foruma možete naći u preliminarnom programu događaja koji se nalazi u prilogu.

Rok za dostavljanje prijava je petak, 28. juni 2019. godine. Kontakt u Privrednoj komori Republike Srpske su Gordana Višekruna i Jelena Rodić (tel: 051 222 986, e-mail: gordanas@komorars.ba i jelenat@komorars.ba). Kontakt u Spoljnotrgovinskoj komori BiH je Ivana Knežević (tel: 033 566 237, e-mail: ivana.knezevic@komorabih.ba).

Prilog:

Prijava-ucesca-w