Komora obilježila Svjetski dan hrane: Donacija domaćih proizvoda Domu Rada Vranješević

Predstavnici Privredne komore Republike Srpske, povodom 16. oktobra – Svjetskog dana hrane, donirali su domaće proizvode Domu za djecu i omladinu bez roditeljskog staranja Rada Vranješević u Banjoj Luci, koje su obezbijedili Mlijekoprodukt Kozarska Dubica, MI Tulumović Laktaši, MI Trivas Prnjavor, Vitaminka Banja Luka, Vitinka Kozluk, Sava Semberija Bijeljina i Mira Prijedor.

Prethodnih godina, Komora je ovaj ovaj dan obilježavala promocijom domaćih proizvoda u okviru projekta „Naše je bolje“.

Međutim, trenutna epidemiološka situacija i potrebe Doma Rada Vranješević uticale su da Privredna komora Srpske ovom donacijom obilježi Svjetski dan hrane i pomogne onima kojima je pomoć najpotrebnija.

Zahvaljujemo se domaćim kompanijama koje su i ovaj put pokazale društvenu odgovornost i obezbijedile značajne količine proizvoda, kao i Ministarstvu poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Srpske, sa kojima je ova aktivnost realizovana.