Komora predstavila prijedlog nove usluge – Digitalna akademija

By 9. септембра 2021. Novosti iz Komore, slide No Comments

Digitalna akademija, naziv je ideje, odnosno nove usluge Centra za digitalnu transformaciju Privredne komore Republike Srpske, koju su danas predstavnici Komore, prezentovali na događaju DIGITALNA TRANSFORMACIJA PRIVREDE BIH: Uloga organizacija za razvoj poslovanja, koji je UNDP organizovao na Igmanu, u okviru DigitalBIZ projekta.

Nova usluga bila bi jedinstvena baza znanja, čiji je cilj poboljšanje znanja i vještina zaposlenih u privredi i obuka i sertifikacija konsultanata u oblasti digitalne transformacije.

Digitalna akademija sadržavaće set modula, među kojima su digitalizacija i razvoj novih proizvoda i usluga, upravljanje odnosima s klijentima i parketing, poslovni modeli i digitalizacija procesa i procedura, kao i poslovni modeli i lanci vrijednosti u digitalnoj transformaciji.

Na ovom događaju, svoje ideje predstavili su i predstavnici drugih privrednih komora u BiH, razvojnih agencija, inovacionih centara…