Komora predstavlja domaće proizvode na sajmu u Rudom

Predstavnici Privredne komore Republike Srpske i Područne privredne komore Istočno Sarajevo, u okviru projekta „Naše je bolje“ predstavljaju proizvode privrednih društava iz Srpske na trodnevnom sajmu domaćih proizvoda, koji je danas počeo u Rudom.

Cilj sajma je da kroz promociju tradicionalnih i lokalnih proizvoda podrži male preduzetnike i poljoprivredne proizvođače, ali i da promoviše opštinu Rudo, kako bi doprinijeli razvoju poljoprivrede, privrede i boljeg plasmana proizvoda.

Na štandu Komore biće predstavljeni proizvodi Banjalučke pivare, Vitaminke, Vitinke, Mire i Naše male destilerije.

Tokom tri dana sajma, domaće proizvode i rukotvorine predstaviće više od 100 izlagača iz Srbije, Crne Gore i BiH.

Sajam, već šestu godinu zaredom, organizuje Javna ustanova za turizam i sport Rudo, uz finansijsku podršku Opštine Rudo i Ministarstva privrede i preduzetništva RS, kao i brojnih sponzora i donatora.