Međuentitetsko usklađivanje redova vožnje

U skladu sa članom 5. stav 6. i 8. Pravilnika o usklađivanju i registraciji međunarodnih i međuentitetskih autobuskih redova vožnje, Privredna komora Republike Srpske objavljuje prijedloge međuentitetskih redova vožnje koji prolaze kroz teritoriju Republike Srpske i na koje prevoznici iz Republike Srpske mogu uložiti prigovore shodno Uputstvu za sprovođenje postupka usklađivanja međuentitetskih autobuskih redova vožnje Privredne komore Republike Srpske, u čijem je sastavu i obrazac za ulaganje prigovora.

Rok za dostavljanje prigovora na prijedloge međuentitetski redova vožnje je 15 dana od dana objavljivanja prijedloga redova vožnje na internet stranici Privredne komore RS, odnosno  1. novembar  2017. godine.

Trebavaekspres_Podnovlje_Karuše

Trebava-ekspres_Dragalovci_Karuše 1836