Mega virtuelna konferencija i sajam „MAKE IN TELANGANA”

Mega virtuelna konferencija i sajam „MAKE IN TELANGANA”, biće održana od 27. avgusta do 05. septembra 2020. godine. Ovu dvodnevnu konferenciju i sajam u trajanju od 10 dana na temu „Investirati u Telanganu: Mogućnosti poslije kovida“ organizuju Industrijska konfederacija Indije (Confederation of Indian Industry) u partnerstvu sa Vladom Telangane, a cilj ove inicijative je da se istraže mogućnosti saradnje i uspostave nova partnerstva.Telangana je država s neograničenim mogućnostima i pokretačka snaga indijske ekonomije, uz prisutnost infrastrukture svjetske klase i vrhunskih talenata. To je centar za inovacije i znanje i vodeća država u smislu lakoće poslovanja, pokretanja preduzeća, ali i u sektorima poput IT-a i elektronike, farmacije i biotehnike, zdravstva, vazduhoplovstva i obrane, tekstila i odjeće, rudnika i minerala, poljoprivrede i prehrambene industrije, itd.Budući da je Covid postavio brojne izazove, Indija je postala najsjajnije mjesto za ulaganja i proizvodnju u svijetu. Telangana je na prvom mjestu kada je riječ o pružanju mogućnosti i stvaranju vrijednosti za investitore. U prilogu možete preuzeti letak, prijedlog programa konferencije i demo virtualne izložbe u kojima je sadržano više informacija, a registracija je moguća na linku www.ciidigitalevents.in/Login.aspx?EventId=TELANGANA.

Za sve dodatne informacije stojimo Vam na raspolaganju. Kontakt u Privrednoj komori Republike Srpske su Jelena Rodić i Gordana Višekruna (051 222 986, gordanas@komorars.ba i jelenat@komorars.ba).

MakeinTelangana_Virtual Exhibition – Demo Stalls – Copy_compressed

Suggested Brief Programme_ MAKE IN TELANGANA 2020