Održan 3. sastanak Interresorne radne grupe za unapredjenje zakonodavnog okvira za izvodjenje praktične nastave u poslovnim subjektima u prostorijama ZTC Banja Vrućica. Privredna komora Republike Srpske, vodjena idejom unapredjenja kvaliteta praktične nastave formirala je Interresornu radnu grupu koju čine predstavnici različitih aktera uključenih u procese obrazovanja , te institucija podrške sistemu učenja kroz rad.

Aktivnost se provodi u okviru projekta „Jačanje koordinacijske uloge Privredne komore RS u procesu unapredjenja srednjeg stručnog obrazovanja u skladu sa potrebama tržišta rada“, koji tehnički podržava Fondacija Helvetas Moja budućnost. Definasani su odredjeni prijedlozi rješenja unapredjenja realizacije učeničke prakse na različitim nivoima.