Održan „Ponosni sajam“ u Banjoj Luci

Minulog vikenda, na platou ispred „Krajiške kuće“ u Banoj Luci, održan je „Ponosni sajam“ u organizaciji Fondacije za porodicu.

Ovu dvodnevnu manifestaciju otvorio je direktor Privredne komore Republike Srpske Pero Ćorić, nakon čega se obratio i predsjednik Područne privredne komore Banjaluka Goran Račić.

Na „Ponosnom sajmu“ predstavili su se izlagači koji svoje proizvode prodaju preko aplikacije „Ponosni market“ – proizvođači/roditelji troje i više djece, kao i proizvođači koji svoje proizvode prodaju po nižim cijenama vlasnicima „Ponosnih kartica“. Riječ je o ručno rađenim sapunima i drugoj prirodnoj kozmetici, prirodnim sokovima, začinskom i mikrobilju, igračkama od drveta, domaćim kolačima…

Centar za razvoj poljoprivrede i sela Banjaluka je, ovom prilikom, ustupio svoje štandove Fondaciji za porodicu i na taj način pružio značajnu podršku obilježavanju ovogodišnje manifestacije Dani porodice u Banjaluci.