Održana konstitutivna i izborna sjednica Skupštine Udruženja turizma i ugostiteljstva

Sjednici je prisustvovala Jelena Gavrilović ispred Ministartsva trgovine i turizma i Miodrag Lončarević direktor TORS-a sa saradnikom.

Za predsjednika Skupštine izabran je Aleksandar Radošević, direktor Banje Vrućica iz Teslića, a za potpredsjednika Zoran Preradović direktor turističke agencije UNIS tours  iz Banja Luka.

Izabran je Izvršni odbor od 11 članova.  Izvršni odbor je održao konstitutivnu sjednicu. Za predsjednika je izabrana Mirjana Čomić, direktorica Terme Laktaši, a za potpredsjednika Nada Kuzmanović direktorica hotela Courtyard by Merriott Banja Luka.

Među tačkama dnevnog reda bili su i Program ekonomskih reformi Republike Srpske za period 2022 – 2024., kao i stanje u sektoru i aktivnosti Udruženja.