Privredna komor Republike Srpske u saradnji sa AHK organizuje putem Zoom aplikacije „Online regionalni događaj Banja Luka“.

Govornici i teme:

1. David Parkmann – Zamjenik direktora Predstavništva njemačke privrede u BiH: Aktivnosti Predstavništva i Udruženja za unapređenje njemačko-bosanskohercegovačkih privrednih odnosa – Wirtschaftsverein BiH
  2. Martin Gaber – Direktor GTAI za Zapadni Balkan: Njemačka & BiH: nove prilike u teškim vremenima?
  3. Dragana Kokot – Direktorica sektora za ekonomsko-pravne poslove privredne komore RS: Predstavljanje regiona i mogućnosti ulaganja
  4. Sebastian Kaindl – Direktor Carl Kuehne d.o.o.: Jedan od primjera uspješne njemačke kompanije u regiji. Contract Farming: Model uspješnog uzgoja visokog kvaliteta i sigurnih doprinosa za porodice u BiH.

„Online regionalni događaj Banja Luka“ će se održati u četvrtak 22.04.2021. godine od 15:00 do 16:00 sati putem Zoom aplikacije a tokom cijelog događaja obezbjeđen je simultani prevod.

Prijavu možete izvšiti na e-mail: amer.suljic@ahk.ba.

Pristupni Link:

Meeting ID: 834 1183 3929