PKRS i TORS u zajedničkim projektima i u budućnosti

Predsjednik Privredne komore Republike Srpske Pero Ćorić, sastao se danas, u prostorijama Komore u Banjoj Luci, sa novim direktorom Turističke organizacije Republike Srpske, Miodragom Lončarevićem i saradnicima.

Komora i TORS su do sada realizovale niz zajedničkih aktivnosti, a posljednja među njima bila je obuka organizacija niza obuka usmjerenih na pružaoce smještaja i usluga u ruralnim područjima Republike Srpske, u partnerstvu sa projektom USAID Developing Sustainable Tourism in Bosnia and Herzegovina (Turizam).

Na sastanku je bilo riječi i o nastavku saradnje, budućim aktivnostima na unapređenju  i promociji turističke ponude, kao i definisanju mejra za dodatnu podršku razvoju ove grane privrede.