Počele pripreme za nastup domaćih privrednika na sajmu „China smart expo“ u Budimpešti

IMG-8a29bf980b004c9cd67acbb0302fe745-VPredstavnici Privredne komore Republike Srpske prisustvovali su sastanku predstavnika privrednih komora u Budimpešti povodom priprema nastupa na sajmu „China smart expo“, koji će, u glavnom gradu Mađarske, biti održan od 31.5. do 2.6. 2018. godine.

Na sajmu će biti predstavljeno 13 grana privrede i poznati kineski brendovi, a jedan dio izložbe biće rezervisan i za kompanije koje žele plasirati svoje proizvode i usluge u NR Kinu.

Takođe, biće organizovani i bilateralni susreti privrednika sa kompanijama iz Kine, a u narednom periodu Privredna komora Republike Srpske objaviće detaljne informacije o mogućnostima posjete i nastupa na ovom događaju.

Sastanku su prisustvovali i predstavnici Privredne komore Federacije BiH.