Ponude za investicije iz Kanade

By 11. јануара 2016. Novosti iz Komore No Comments

Privrednoj komori Republike Srposke dostavljena je elektronska pošta iz ambasade BiH u Kanadi u kojoj su tražene informacije o konkretnim investicijama, planiranim aktivnostima, projektima itd., budući da ambasada BiH u Otavi priprema informaciju o mogućnostima investiranja i unapređenja spoljnotrgovniske saradnje BiH i Kanade, za potencijalne partnere iz Kanade.
Ukoliko imate konkretne projekte koji bi mogli biti interesantni potencijalnim investitorima, možete kontaktirati Privrednu komoru RS do kraja sedmice, odnosno do 15.1.2016. godine na dole navedene kontakte, kako bismo blagovremeno dostavili informaciju u ambasadu.
Informacija ambasade BiH će biti proslijeđena relevantnim institucijama i asocijacijama u Kanadi, koje se bave investicijama i trgovinskom razmjenom na međunarodnom planu, a biće prezentovana i u magazinima (medijima) koji u svom fokusu imaju ova pitanja.
Za sve dodatne informacije, stojimo Vam na raspolaganju.

Jelena Rodić
Centar za ekonomske odnose sa
inostranstvom i promociju
Privredna komora Republike Srpske