Portparol Privredne komore Republike Srpske izabran za najboljeg portparola u 2015.

image1-fbb537a1b6fd1565fa832d973efa8ce19037d8be527f0d10abde5b68158ffa98-V (1)Prema izboru banjalučkih redakcija, portparol Privredne komore Republike Srpske, Vladimir Blagojević, izabran je za najboljeg portparola u protekloj godini.
Nagrada za najboljeg novinara u 2015. godini, pripala je dopsiniku sarajevskog „Dnevnog Vaza“ iz Banja Luke, Goranu Dakiću.
Priznanja su uručena u petak, 13. maja, na ovogodišnjem neformalnom druženju, u organizaciji Kluba novinara Banjaluka, pod nazivom „Off the record.“
Svečanosti su prisustvovali novinari, urednici, ali i vlasnici medijskih kuća, koja imaju sjedište ili dopisništva u Banjaluci, snimatelji, fotoreporteri, te brojni gosti.
Druženje novinara „Off the record“ organizovano je četvrti put uz pomoć prijatelja Kluba novinara Banjaluka, koji već nekoliko godina podržavaju rad i aktivnosti Kluba.