Posjetite novu platformu Komore za edukacije i prijavite se na predstojeće webinare

03.02.2022.

Privredna komora Republike Srpske kreirala je novu platformu za edukacije http://edukacije.komorars.ba, koja zainteresovanim korisnicima, uz jednostavnu prijavu, omogućuje prisustvo na predstojećim vebinarima.

Platforma je rezultat projekta „Centar za digitalizaciju, podizanje konkurentnosti i inovacije u MSP – DigIT“, koji realizuje Privredna komora Republike Srpske, u partnerstvu sa privrednim društvima „Saga NFG“ d.o.o. Banja Luka i „Topinox“ d.o.o. Prnjavor, Područnom privrednom komorom Banja Luka i Inovacionim centrom Banja Luka.

Ukupna vrijednost projekta iznosi 484.400 KM, od čega su Evropska unija i Vlada SR Njemačke, u okviru EU4Business-a, obezbijedili 384.000 KM.

Cilj projekta je podizanje konkurentnosti i inovacionih kapaciteta izvozno orijentisanih malih i srednjih preduzeća (MSP) metaloprerađivačke i mašinske industrije Republike Srpske primjenom digitalne transformacije.

Ova elektronska platforma kreirana je radi povećanja korištenja digitalnih tehnologija u funkciiji  unapređenja znanja i vještina.