Poslovni forum drvoprerađivačkog sektora i opremanja objekata iz Bosne i Hercegovine 29.01.2020.godine, Podgorica (Crna Gora)

Spoljnotrgovinska komora Bosne i Hercegovine, u saradnji sa Privrednom komorom Crne Gore i Privrednom komorom Republike Srpske, a uz podršku Evropske preduzetničke mreže organizuje Poslovni forum privrednika drvoprerađivačkog sektora i opremanja objekata iz Bosne i Hercegovine u Crnoj Gori.  Poslovni forum će se održati 29.01.2020. godine u Podgorici  u prostorijama PK Crne Gore.

Cilj posjete je unapređenje privrednih odnosa između dvije zemlje sa fokusom na konkretne prezentacije ponude  proizvoda i  usluga prisutnih  kompanija iz Bosne  i Hercegovine  za potrebe opremanja  hotelskih  i ugostiteljskih kapaciteta na tržištu  Crne Gore.

Imajući u vidu položaj i značaj crnogorskog tržišta, vjerujemo da bi ova posjeta doprinijela uspostavljanju novih kontakata i unapređenju poslovne saradnje sa  crnogorskim partnerima.

O detaljima programa posjete ćete biti blagovremeno obaviješteni. Napominjemo da učesnici (kompanije) iz Bosne  i Hercegovine  samostalno snose troškove  smještaja i prevoza.

Pozivamo Vas, ukoliko imate interesa,  da uzmete učešća  u ovoj delegaciji,  te da  popunjenu priloženu prijavu dostavite najkasnije do 13.01.2020. godine na e-mail:  gordanas@komorars.ba ili mersiha.selmanovic@komorabih.ba. Kontakt osoba u PKRS je Gordana Višekruna (051 222 986), a u STK BiH Mersiha Selmanović (033 566 242).

Prijavni obrazac Podgorica