Poslovni forum “Značaj poslovnog umrežavanja preduzetnica”

Obavještavamo Vas da USAID/Sida Projekat unapređenja lokalnog razvoja (Growth-Oriented Local Development – GOLD) i Spoljnotrgovinska komora BiH organizuju Poslovni forum na temu “ZNAČAJ POSLOVNOG UMREŽAVANJA PREDUZETNICA”, koji će biti organizovan u četvrtak, 10.03.2016. godine sa početkom u 10:00 časova u prostorijama Spoljnotrgovinske komore BiH u Sarajevu.

Na poslovnom forumu biće predstavljeni trgovinski sporazumi koje je Bosna i Hercegovina potpisala i pogodnosti koje ti sporazumi pružaju privrednicima. Imajući u vidu da predstavnici poslovne zajednice često ističu problem poslovnog umrežavanja, na forumu biće predstavljena inicijativa i prednosti udruživanja preduzetnica.

Takođe, u sklopu poslovnog foruma biće organizovani individualni sastanci između privrednika iz Bosne i Hercegovine i regiona.

Molimo da svoje učešće potvrdite do 09.03.2016. godine putem emaila info@goldproject.ba ili na telefon 033 944 999.

Poziv