Poziv na Info dan na temu „Sigurnosni zahtjevi za plasman neprehrambenih proizvoda na tržište Bosne i Hercegovine i Evropske unije“

Privredna komora Republike Srpske, u saradnji sa Agencijom za nadzor nad tržištem Bosne i Hercegovine, organizuje info dan na temu „Sigurnosni zahtjevi za plasman neprehrambenih proizvoda na tržište Bosne i Hercegovine i Evropske unije“.

Info dan će se održati u prostorijama Privredne komore Republike Srpske (Banja Luka, ul. Đure Daničića 1/II) u utorak, 19.06.2018. godine, u periodu od 12 do 15 časova.

Cilj info dana je omogućiti preduzećima da se upoznaju sa zahtjevima za plasman sigurnih proizvoda na tržište Bosne i Hercegovine, kao i Evropske unije, kako bi zaštitili svoje poslovanje i svoje kupce, te poboljšali svoju konkurentsku poziciju .

Učešće na info danu  je besplatno. Prijavu možete izvršiti na e-mail adresu: nikolinad@komorars.ba,  rok za prijavljivanje je ponedeljak, 18.06.2018.godine.

Poziv