Poziv na prezentaciju projekta „Challenge to Change“ (3. ciklus) za mala i srednja preduzeća

19.04.2023.

Privredna komora Republike Srpske Vas poziva na informativni sastanak – prezentaciju projekta „Challenge to Change“ (3. ciklus) za mala i srednja preduzeća sa područja Banje Luke, u srijedu, 26.04.2023. godine, u prostorijama Privredne komore Republike Srpske, ul. Branka Ćopića br. 6, Banja Luka, sala „Jahorina“, sa početkom u 12:00 časova.

Uz prezentaciju projekta imaćete priliku postaviti pitanja i dobiti dodatne informacije od projektnog tima koji realizuje ovaj grant program finansiran od Kraljevine Švedske, predstavnika Regionalne razvojne agencije SERDA, Sarajevo i Agencije za razvoj preduzeća EDA, Banja Luka.

Prijaviti se možete na email sonjam@komorars.ba. Kontakt osoba u Privrednoj komori RS je Sonja Milinčić, telefon 051/493-138.

Detaljniju informaciju o samom projektu možete preuzeti na: C2C 2. poziv – info

Projekt Challenge to Change 3.0 je trogodišnji projekt koji će se realizovati kroz 4 javna poziva ukupne vrijednosti 3 miliona EUR, koji finansira Švedska. Projekt implementira Sarajevska regionalna razvojna agencija SERDA u partnerstvu sa Agencijom za razvoj preduzeća EDA, Banja Luka. Partner u projektu je i Region Ostergotland, Istočna Švedska.