Poziv na radionicu „Digitalizacija – osnovni principi i realne šanse za razvoj privrede“, 26.04.2018.

Privredna komora Republike Srpske organizuje radionicu na temu „Digitalizacija – osnovni principi i realne šanse za razvoj privrede“, koja se održava 26.04.2018. godine sa početkom u 13:00 časova u velikoj sali Privredne komore RS.

Predstavljajući primjere iz prakse razvijenih zemalja diskutovaće se o razvoju digitalizacije, start-up revoluciji, te o potrebnim vještinama u privatnom i javnom sektoru, kao i o šansama za razvoj naše privrede.

Radionica je namjenjena predstavnicima IT sektora, prestavnicima preduzeća iz oblasti telekomunikacija, razvojnim agencijama i predstavnicima lokalnih zajednica.

Predavač na radionici je Borislav Tadić, potpredsjednik Uprave DEUTSCHE TELEKOM AG, Njemačka, sa znanjem i iskustvom u ovoj oblasti.

Ukoliko ste zainteresovani za ovaj događaj, molimo Vas da prisustvo potvrdite do ponedeljka 23.04.2018. godine. Kontakt osoba u Privrednoj komori RS je Nikolina Dorontić Alibabić, telefon: 051/222-990, e-mail: nikolinad@komorars.ba