Poziv na radionicu: Korporativna društvena odgovornost i socijalni standardi, 20.04.2018.

Privredna komora Republike Srpske, u okviru Evropske mreže preduzetništva (EEN), u saradnji sa TÜV Rheinland iz Beograda, organizuje radionicu na temu „Korporativna društvena odgovornost i socijalni standardi“.

Radionica se održava u petak 20.04.2018. godine, sa početkom u 10:00 časova u prostorijama Privredne komore Republike Srpske.

Cilj radionice je upoznavanje sa zahtjevima socijalnih standarda (BSCI-Business social compliance initiative, FWF-Fair wear foundation, SMETA-Sedex Members Ethical Trade Audit, ICS-Initiative Clause Sociale) i pravila korporativne društvene odgovornosti.

Učešće na radionici je besplatno. Ukoliko ste zaiteresovani za radionicu, molimo Vas da prisustvo potvrdite do srijede 18.04.2018. godine.

Kontakt osoba u Privrednoj komori je Jelena Đurić, telefon: 051/232-950, e-mail: jelenadj@komorars.ba

Poziv