Poziv na radionicu: “Status ovlaštenog privrednog subjekta u Bosni i Hercegovini”

05.05.2022.

Privredna komora Republike Srpske u okviru projekta EU4TRADE organizuje radionicu na temu: „Status ovlaštenog privrednog subjekta u Bosni i Hercegovini“.

Radionica ima za cilj da predstavi mogućnosti koje obezbjeđuje status ovlaštenog privrednog subjekta (AEO) kako bi se podigla svijest o prednostima  ovog statusa među privrednim subjektima u Republici Srpskoj. Polaznici će imati mogućnost da se upoznaju sa procedurama dobijanja statusa ovlaštenog subjekta kao i  prednostima i odgovornostima statusa ovlaštenog privrednog subjekata.

Učešće na radionici je besplatno.

Prijavu na radionicu možete izvršiti putem linka: https://edukacije.komorars.ba/event/radionica-status-ovlastenog-privrednog-subjekta-u-bosni-i-hercegovini/  najkasnije do 12.05.2022. godine do 12:00 sati. Broj mjesta je ograničen.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti na telefon: 051/493 128 ili email: aleksandraik@komorars.ba (Aleksandra Irić Kovačević).

S obzirom da se ista radionica održava 11.05.2022. godine u Sarajevu, svi zainteresirani za pohađanje iste mogu se obratiti, za više informacija, na telefon: 033 566 174 ili email: kristina.cosic@komorabih.ba (Kristina Čosić)