Poziv na seminar „Efikasno upravljanje logistikom u malim i srednjim preduzećima“

Privredna komora Republike Srpske u saradnji sa Evropskom bankom za obnovu i razvoj EBRD, organizuje seminar na temu „Efikasno upravljanje logistikom u malim i srednjim preduzećima“, a koji će se održati 22.03.2019. godine sa početkom u 10:00 časova, u prostorijama Privredne komore Republike Srpske u Banjoj Luci.

Cilj seminara je upoznati privredna društva sa mogućnostima unapređenja logistike kao poslovne funkcije za povećanje konkurentnosti. Na seminaru će biti obrađene sledeće teme: strateška važnost logistike za preduzeća, analiza troškova i cash – flow, planiranje logistike, upravljanje rizicima.

Predavač na seminaru je g-din Antonio Zrilić, osnivač je privrednog društva Logiko d.o.o iz Zagreba koje se bavi  konsultantskim uslugama. G-din Antonio Zrilić je stručnjak za optimizaciju poslovnih procesa, te posjeduje višegodišnje iskustvo na području razvoja menadžmenta kroz savjetovanje i edukaciju. Autor je softvera za optimizaciju logistike, jedinstvene metodologije i knjige „Optimizacija zaliha u 6 koraka“.

Razvoj preduzeća i inovacija u Bosni i Hercegovini

Događaj će biti organizovan u okviru programa podrške razvoju preduzeća i inovacija na Zapadnom Balkanu (Western Balkans Enterprise Development and Innovation” Facility – WB EDIF), koji je finansiran od strane Evropske Unije. Namjena programa je podrška perspektivnim lokalnim privrednim društvima u procesu sticanja dodatnih znanja, kompetencija i u cilju poboljšanja opšte konkurentske pozicije.

WB EDIF  nudi lepezu finansijskih instrumenata, uključujući izvore kapitala za širenje poslovanja, rano (early stage) finansiranje, garancije i sredstva za tehničku pomoć u omogućavanju regulatornih reformi u regiji, kao i nadogradnja znanja i kompetencija  kod malih i srednjih preduzeća u Albaniji, Bosni i Hercegovini, Hrvatskoj, Kosovu, Bivšoj Jugoslavenskoj Republici Makedoniji, Crnoj Gori i Srbiji.

U prilogu Vam dostavljamo poziv i program seminara,a svi zainteresovani koji žele da prisustvuju pomenutom događaju, mogu se prijaviti na e-mail: jelenadj@komorars.ba. Rok za prijavu je 20.03.2019. godine.

Poziv