Privredna komora Republike Srpske, u saradnji sa Evropskom bankom za obnovu i razvoj EBRD, organizuje seminar  na temu „Razvoj brenda“.

Seminar će se održati u prostorijama Privredne komore Republike Srpske (Banja Luka, ul. Đure Daničića 1/II) u četvrtak, 24.05.2018. godine, sa početkom u 10:00 časova.

Cilj seminara je upoznavanje učesnika sa procesom razvoja brenda, u smislu analize tržišta, pozicioniranja i plasmana brenda.

Predavač na ovom seminaru je Alma Nefić, EBRD konsultant za mala i srednja preduzeća u oblasti restruktuiranja poslovanja sa fokusom na upravljanje, prodaju i strategiju brendiranja.

Učešće na seminaru je besplatno. Prijavu možete izvršiti na e-mail adresu: jelenadj@komorars.ba,  rok za prijavljivanje je srijeda, 23.05.2018.godine.

Poziv