Poziv na seminar: UPRAVLJANJE ZNANJEM U SISTEMU KVALITETA

Privredna komora Republike Srpske organizuje seminar na temu “UPRAVLJANJE ZNANJEM U SISTEMU KVALITETA – Organizaciono ponašanje u skladu sa ISO 9001:2015”
Mjesto održavanja: Privredna komora Republike Srpske, Đure Daničića 1/II, 78000 Banja Luka
Vrijeme održavanja: četvrtak, 15.02.2018. godine, sa početkom u 09:30 časova
Cilj seminara je osposobljavanje za prepoznavanje, kategorizaciju znanja i intelektualnog kapitala, upoznavanje sa osnovama upravljanja znanjem u organizacijama, upoznavanje sa direktnim i indirektnim zahtjevima nove verzije standarda ISO 9001:2015 sa fokusom na zahtjeve upravljanja znanjem, upoznavanje sa strukturom integrisanog sistema menadžmenta znanjem i kvalitetom, upoznavanje sa naprednim metodama motivacije i ocjenjivanja kompetentnosti zaposlenih i na toj osnovi izrade plana osposobljavanja.
Seminar je namijenjen organizacijama koje imaju namjeru da podignu nivo efektivnosti Sistema menadžmenta kvalitetom putem tranzicije prema ISO 9001:2015 implementacijom procesa upravljanja organizacionog znanja.
Predavači na seminaru biće :

• Dr Miroslav Bobrek
  • Mr Milan Ivanović
  • Dr Kristina Bobrek-Macanović
  • Dr Biljana Kozić Rađenović

Kotizacija za seminar po učesniku iznosi 50 KM +17% PDV a za svakog narednog učesnika 30 KM + 17% PDV, a uplate možete izvršiti na žiro-račun PKRS NLB Razvojne banke JIE: 562 099 00000 797 43. U kotizaciju je uključena obuka i knjiga M.Bobrek, M.Ivanović,“Upravljanje znanjem u sistemu kvaliteta“, Univerzitet u Banjoj Luci, 2017.god., pripremni materijal i osvježenje na pauzama.
Ukoliko ste zainteresovani za ovaj događaj, molimo Vas da ispunjenu prijavu dostavite na e-mail jelenadj@komorars.ba najkasnije do ponedjeljka 12.02.2018. godine. Kontakt osoba u Privrednoj komori RS je Jelena Đurić, telefon: 051/232-950.

Poziv
Prijavni obrazac