Poziv na webinar “Značaj i primjena standarda BAS EN ISO 22301 (Sistem upravljanja kontinuitetom poslovanja) “

Privredna komora Republike Srpske u saradnji  sa Institutom za standardizaciju Bosne i Hercegovine, Republičkim zavodom za standardizaciju i metrologiju Republike Srpske uz podršku Koordinacionog tijela za infrastrukturu kvaliteta proizvoda i usluga u Republici Srpskoj organizuje webinar na temu “Značaj i primjena standarda BAS EN ISO 22301”. Webinar će se održati  20.11.2020 godine sa početkom u 10:00 časova, putem Zoom platforme.

Upravljanje kriznim situacijama i izrada planova kontinuiteta je veoma važna za obezbjeđenje kontinuiteta poslovanja privrednih društava, što se posebno pokazalo u uslovima COVID-19. Izrada plana kontinuiteta poslovanja organizacije se uvijek pokaže kao vrijedna investicija u kriznim situacijama.

Predavač na webinaru je gospodja Nina Ugrinoska, vodeći ocjenjivač, viši savjetnik i trener za sisteme kvaliteta (ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 20000-1 i ISO 22301), projekt menadžer za IT i komunikacije.

Webinar se organizuje u okviru Evropske mreže preduzetništva. Evropska mreža preduzetništva je program Evropske komisije namijenjen malim i srednjim preduzećima u EU. Komora učestvuje u realizaciji ovog projekta u okviru Konzorcijuma “Evropske mreže preduzetništva Republike Srpske” EUNORS, koji realizuje EEN program u Republici Srpskoj. Ciljevi mreže su jačanje konkurentnosti i primjene inovacija u malim i srednjim preduzećima kroz unapređenje znanja i vještina, internacionalizacija kroz povezivanje sa privrednim društvima radi uspostavljanja poslovne saradnje, kao i informisanje i pružanje savjetodavnih usluga.

Učešće na webinaru je besplatno, a link za pristup će Vam biti dostavljen na mail nakon izvršene prijave. Prijaviti se možete putem linka:

Poziv