POZIV: Privrednici iz oblasti drvne industrije u posjeti kompaniji BIESSE u Italiji

BH Service i Grupacija Biesse organizuju posjete predstavnika privrede iz oblasti drvne industrije kompaniji BIESSE u Pesaro Italija, a partner u organizaciji je Privredna komora Republike Srpske.

Cilj ove posjete je da se privrednici upoznaju sa novim tehnologijama i mogućnosti korištenja istih u njihovom proizvodnom procesu, kako bi poboljšali kvalitet svojih proizvoda i povećali proizvodnju.  Planirana posjeta biće realizovana 6. i 7.9.2018 godine, u okviru koje će članovi delegacije obići proizvodne pogone Biesse-a i Wirutexa.

Troškove smještaja i boravka u Pesaru snosi organizator posjete. Dolazak i odlazak predstavnika kompanija je u vlastitoj režiji.

Ako ste zainteresovani za ovu posjetu, predstavnike vaše kompanije prijavite do 31.08.2018. na e-mail: office@bhservice.ba, kako bi na vrijeme izvršili rezervaciju smještaja.

Sve dodatne informacije možete dobiti na e-mail: alan.lisica@bhservice.ba (063 771 356) i lazos@komorars.ba.