POZIV: Vakcinacija zaposlenih u privredi

Privredna komora Republike Srpske još jednom poziva sve zainteresovane privredne subjekte da iskažu interes za vakcinaciju zaposlenih radnika. Posjeta mobilnih timova za vakcinaciju u privrednim subjektima biće organizovana u zavisnosti od broja radnika zainteresovanih za vakcinaciju.

Podsjećamo, Republički štab za vanredne situacije Republike Srpske donio je 08.07.2021. godine Zaključak o potrebi za ubrzanjem procesa vakcinacije protiv COVID-19 u Republici Srpskoj broj: 91-6/21.

Ovim zaključkom zadužuju se domovi zdravlja da od 12.07.2021. godine vakcinaciju građana organizuju u periodu od 09:00 do 19:00 časova radnim danom, a subotom od 09:00 do 15:00 časova.

Zaključkom se zadužuje i Zavod za medicine rada i sporta Republike Srpske da organizuje vakcinaciju radnika u privrednim subjektima u Republici Srpskoj.

Kontakt osobe u Privrednoj komori Srpske kojima se možete javiti i iskazati interesovanje za vakcinaciju su Nataša Starović i Aleksandra Irić Kovačević, e-mail: natasas@komorars.ba, aleksandraik@komorars.ba, broj telefona: 051 493 128.