Predsjednik Grupacije banja PKRS na Međunarodnom kongresu medicinskog i wellness turizma „INMEDTUR“ u Moskvi

Aleksandar Radošević, predsjednik Grupacije banja Privredne komore Republike Srpske učestvovaće danas, putem online platforme, na Međunarodnom kongresu medicinskog i wellness turizma „INMEDTUR“, koji se održava u Moskvi.

Predviđeno je da Radošević predstavi potencijale i kapacitete domaćeg banjskog turizma.

Na Kongresu će biti riječi i o načinima razvoja medicinskog i zdravstvenog turizma u zemlji, definisanju načina optimizacije zakonske regulative i pokrića osiguranja u pružanju zdravstvenih usluga stranom pacijentu u medicinskim centrima Ruske Federacije…

Učešće predstavnika Grupacije banja PKRS na ovom kongresu realizovano je u saradnji sa Predstavništvom Republike Srpske u Ruskoj Federaciji.