Prezentacija “Cloud servisi za efikasnije poslovanje” MTEL a.d. Banja Luka

Gransko udruženje za ICT u Privrednoj komori Republike Srpske i kompanija MTEL a.d. će u srijedu 11.07.2018 godine u 11.07h u Velikoj Sali Privredne komore RS, Đure Daničića 1/2 u Banja Luci, održati prezentaciju i radionicu “Cloud servisi za efikasnije poslovanje” namijenjenu svim poslovnim subjektima, javnim institucijama i organizacijama, privatnim kompanijama, start-up preduzećima kao i zahtjevnijim pojedincima. Trajanje cijelog događaja je prilagođeno Vašem vremenu….!

Ova jedinstvena prezentacija će dati odgovore na sva Vaša pitanja koja možete postaviti stručnjacima MTEL-a:

• Kako unaprijediti poslovanje savremenim ICT rješenjima uz jednostavno planiranje troškova?
  • Kako se fokusirati na svoju primarnu djelatnost uz zagarantovanu sigurnost i pouzdanost infrastrukture?
  • Kako brzo i jednostavno optimizovati neophodne resurse?
  • Koji poslovni model odabrati?

Kompanija MTEL a.d. kao dio velikog regionalnog telekomunikacionog giganta može da Vam omogući pouzdano poslovanje uz efikasnije poslovne procese, mobilnost aplikacija i Vašeg kompletnog IT sistema uz odgovarajuću podršku 24/7, najveće brzine pristupa Internetu i progresivno praćenje mobilnih protokola prenosa podataka. Digitalizujte se i spremite se za korišćenje novih tehnologija u svojim proizvodnim i poslovnim procesima, budite spremni za najnovije tehnologije IoT, Industry 4.0, Interoperability, IPTV, Robotics, EEN community, …!

I ne bi kompanija MTEL a.d. bila značajna i društveno odgovorna da nije i ovaj put pripremila izuzetno značajne i vrijedne poklone za učesnike ovog događaja.

Ne propustite da posjetite ovaj događaj i dočekate spremni kraj ljeta i početak jednostavnog i efikasnog digitalnog poslovanja.

Molimo Vas da se prijavite na mail: slobodand@komorars.ba (051/222 980) do 11.07.2018 a prijava posjetilaca će na dan događanja u Privrednoj komori trajati od 10.45-11.00.

Vidimo se u Komori!