Prijedlozi međuentitetskih redova vožnje koji prolaze kroz teritoriju Republike Srpske

U skladu sa članom 5. stav 6. i 8. Pravilnika o usklađivanju i registraciji međunarodnih i međuentitetskih autobuskih redova vožnje, Privredna komora Republike Srpske objavljuje prijedloge međuentitetskih redova vožnje koji prolaze kroz teritoriju Republike Srpske i na koje prevoznici iz Republike Srpske mogu uložiti prigovore shodno Uputstvu za sprovođenje postupka usklađivanja međuentitetskih autobuskih redova vožnje Privredne komore Republike Srpske, u čijem je sastavu i obrazac za ulaganje prigovora.

Rok za dostavljanje prigovora na prijedloge međuentitetski redova vožnje je 15 dana od dana objavljivanja prijedloga redova vožnje na internet stranici Privredne komore RS, odnosno 2. februara 2017. godine.

Prigovori se dostavljaju na adresu Privredne komore RS, ul. Đure Daničića 1/II, 78 000 Banja Luka, sa naznakom „za Komisiju za razmatranje prigovora PKRS“.

Kontakt: Dragoslav Mihajlović, tel.: 051/226-162, 066/234-020, E-mail: dragoslavm@komorars.ba

Babic Bisstours Zenica-Novo Gorazde

Bosnaekspres Tedin Han-Karuse 2104