Prijedlozi međuentitetskih redova vožnje koji prolaze kroz teritoriju Republike Srpske

U skladu sa članom 5. stav 6. i 8. Pravilnika o usklađivanju i registraciji međunarodnih i međuentitetskih autobuskih redova vožnje, Privredna komora Republike Srpske objavljuje prijedloge međuentitetskih redova vožnje koji prolaze kroz teritoriju Republike Srpske i na koje prevoznici iz Republike Srpske mogu uložiti prigovore shodno Uputstvu za sprovođenje postupka usklađivanja međuentitetskih autobuskih redova vožnje Privredne komore Republike Srpske, u čijem je sastavu i obrazac za ulaganje prigovora.

Rok za dostavljanje prigovora na prijedloge međuentitetski redova vožnje je 15 dana od dana objavljivanja prijedloga redova vožnje na internet stranici Privredne komore RS, odnosno 7. decembar 2016. godine.

Prigovori se dostavljaju na adresu Privredne komore RS, ul. Đure Daničića 1/II, 78 000 Banja Luka, sa naznakom „za Komisiju za razmatranje prigovora PKRS“.

Kontakt: Dragoslav Mihajlović, tel.: 051/226-162, 066/234-020, E-mail: dragoslavm@komorars.ba

Centrotrans_euro_Sarajevo_Pale

Centrotrans_eu_Sarajevo_Hrenovica