Pozivamo Vas na promociju domaće proizvodnje koju, u okviru projekta „Naše je bolje“, Privredna komora Republike Srpske i Područna privredna komora Trebinje, u saradnji sa gradom Trebinje, organizuju u subotu, 18. avgusta 2018. godine, od 9 – 14 časova.

U okviru promocije, koja će biti održana u Dučićevoj ulici pored bašte Platani, predviđeno je postavljanje štandova (sa priključkom za struju) na kojima će domaći proizvođači imati priliku da besplatno predstave svoje proizvode, te, ukoliko žele, organizuju i degustaciju.

Izlagači su, osim proizvoda, dužni obezbijediti i osobu koja će predstavljati privredno društvo na štandu.

Zbog ograničenog broja štandova, molimo Vas da svoje učešće potvrdite najkasnije do utorka 14.08.2018. godine.
Kontakt osoba je Dobrila Ratković, Područna privredna komora Trebinje, telefon: 059/260-040, e-mail: info@tb.komorars.ba .

Poziv