Proširena sjednica Savjeta za žensko preduzetništvo PPK Doboj

By 11. јула 2019. Nekategorizovano No Comments

Počela je proširena sjednica Savjeta za žensko preduzetništvo Područne privredne komore Doboj. U okviru sjednice, kojoj pored predstavnika PPK Doboj i Privredne komore RS, učestuje i predstavnik Ministarstva privrede i preduzetništva RS i privrednice sa teritorije Područne komore Doboj, razmatraće se Informacija o aktivnostima Savjeta PPK Doboj i PKRS u 2018. godini i plan aktivnosti komorskih savjeta u 2019. i 2020. godini.

Na sjednici će biti predstavljen projekat „PPŽ – Podrška preduzetništvu žena Republike Srpske“, koji implementira Privredna komora RS, kao vodeći partner i područne privredne komore, kao partneri u projektu, a davalac granta za realizaciju projekta je „EDA – Agencija za razvoj preduzeća“ iz sredstava SIEM i u okviru projekta „Evropski okvir za razvoj strategija i politika za MSP u BiH – SBA BiH“ koji finansira Sida putem Ambasade Švedske u BiH.

U okviru proširene sjednice Savjeta, za učesnice, članice Privredne komore Republike Srpske, organizovan je i seminar na temu „Priprema za izlaganje na sajmu“, koji će predstaviti predstavnik PKRS, Jelena Rodić, a koji predstavlja realizaciju jedne od aktivnosti predviđene projektom PPŽ.

Održavanje konstitutivne i proširene sjednice savjeta za žensko preduzetništvo Područne privredne komore Bijeljina, kao i predstavljanje projekta „PPŽ“ i održavanje navedenog seminara u Bijeljini predviđeno je za 12.07.2019. godine sa početkom u 11:00 časova.

IMG-24d8f90134149a27fc23729d4e861cce-V IMG-2b8df60c45c5929b438c3ef6ce533814-V