Ruska kompanija Rosteh zainteresovana za plasman proizvoda u Srpsku

By 4. августа 2020. Aktuelnosti No Comments
Privredna komora Republike Srpske je od strane Ambasade Ruske Federacije u BiH obaviještena o zainteresovanosti ruske državne korporacije Rosteh za saradnju sa kompanijama i zdravstvenim ustanovama u Republici Srpskoj.Kompanija Rosteh je jedna od vodećih kompanija koje se bave proizvodnjom industrijske i odbrambene opreme u Rusiji i to u oblasti zaštite i životne podrške ljudima u ekstremnim uslovima. Korporacija sprovodi svoje aktivnosti na polju stvaranja i proizvodnje visokotehnoloških proizvoda namjenjenih zaštiti od oštećujućih radioaktivnih, hemijskih, bioloških i drugih opasnih faktora u mirno i ratno vrijeme.

Kompanija postoji od 1958. godine, a danas je to platforma za inovativni razvoj 12 ruskih preduzeća koja kombinuje napore naučnog kompleksa zemlje u razvoju i proizvodnji jedinstvene zaštitne opreme za rusko i strano tržište. Kompanija Rosteh sarađuje sa univerzitetima i najvećim naučnim organizacijama u Rusiji i inostranstvu.

Proizvodi koje kompanija nudi su:

• Različite vrste jednokratnih i višekratnih zaštitnih odjela,
  • Izolaciona zaštitna odjela
  • Kompleti zaštitne odjeće za medicinsko osoblje
  • Duboke i plitke medicinske navlake za cipele sa gornjom elastičnom trakom i ojačanom potplatom
  • Antiseptičke gelove i sprejeve za ruke
  • Sredstva za dezinfekciju ruku i površina
  • Netkane sanitarno-higijenske maske za jednokratnu svakodnevnu upotrebu
  • Rukavice

Više detalja o kompaniji i samim proizvodima je dato u katalogu.

Za sva pitanja u vezi sa nabavkom navedenih ili drugih potrebnih proizvoda namijenjenih za borbu protiv širenja virusa COVID 19 možete kontaktirati direktno kompaniju u Rusiji (kontakti navedeni u katalogu) ili Predstavništvo korporacije Rosteh u Beogradu (kontakt osoba: gospodin Ivan Isačenko, e-mail: rep4339@rostec.ru, telefon: +381 69 191 1139).