Saradnje sa privrednim subjektima iz Bosne i Hercegovine u oblasti internet prodaje naših proizvoda na tržištu SR Njemačke

By 30. јула 2020. Prilike za partnerstvo No Comments

Kompanija „Xerex International Trading“ se, kao članica Privredne komore Dizeldorfa, obratila za pomoć prilikom uspostavljanja saradnje sa privrednim subjektima iz Bosne i Hercegovine u oblasti internet prodaje naših proizvoda na tržištu SR Njemačke.

Naime, prema podacima koje nam je dostavilo Ministarstvo inostranih poslova BiH, ova kompanija je osnovana 2005. godine, a sprecijalizovana je upravo za B2B internet prodaju. Pružaju usluge stranim kompanijama na njemačkom tržištu i to na način da potencijalni kupci mogu pronaći sve proizvode na internetu, te se svaki zahtjev prvo obrađuje a zatim i dostavlja prodavcu. Nakon zakključivanja kupoprodajnog ugovora, otprema se roba, a usluge su, kako se navodi, podržane ciljanim mrežnim marketingom.

Za sve dodatne informacije, stojimo Vam na raspolaganju na kontakte jelenat@komorars.ba i gordanas@komorars.ba