Dvadeset šesti međunarodni sajam gospodarstva – Mostar 2025., okupio je oko 800 izlagača u dva velika uređena zatvorena paviljona te na vanjskom dijelu, ukupne sajamske površine od preko 30.000 metara kvadratnih. Zemlja partner ovogodišnje sajamske manifestacije je Republika Italija.
Privredna komora Republike Srpske je i ove godine organizovala zajednički nastup domaćih privrednika na 26. međunarodnom sajmu privrede u Mostaru. Na štandu od 80 kvadratnih metara, su se direktno predstavlili: „Metalleghie silicon“ d.o.o. Mrkonjić Grad, „Alivitpharm“ d.o.o. Ljubinje, P.Z. „Klekovača“ Drinić, PPG J“anjetović – Zlatni lješnik“ Banja Luka, TR „Dejan – Dijana Janković“ s.p. Mrkonjić Grad, Kompanija M“ilojević Gilje Gas“ d.o.o. PJ „Terme Ozren“ Bijeljina, „Viva Company“ d.o.o. Banja Luka, „Popovo polje“ d.o.o. Trebinje i „Optima Grupa“ d.o.o. Banja Luka.
Međunarodni sajam privrede u Mostaru je afirmisan kao najveća i najznačajnija privredna manifestacija u širim razmjerima i kao takav je uvršten u mnoge sajamske godišnje kalendare poslovnih ljudi u Bosni i Hercegovini, u susjednim zemljama i cijeloj široj regiji.
