Učestvujte na virtuelnoj konferenciji „ŽENE I MUŠKARCI U GRAĐEVINSKOM SEKTORU U DUNAVSKOJ REGIJI I ŠIRE: Suočavanje sa novim izazovima“

Privredna komora Republike Srpske, kao član EEN konzorcijuma Republike Srpske – EUNORS, je jedan od koorganizatora Virtuelne konferencije „ŽENE I MUŠKARCI U GRAĐEVINSKOM SEKTORU U DUNAVSKOJ REGIJI I ŠIRE: Suočavanje sa novim izazovima“  koja  će se održati 09.juna 2020. godine sa početkom u 10:00 časova. Učesnici na konferenciji su istaknuti privrednici i predstavnici relevantnih institucija zemalja dunavske regije i šire.

U okviru konferencije će se održati i online bilateralni razgovori i to u periodu 13:30 – 15:30.

Svoje učešće možete prijaviti online putem linka: http://womeninconstruction.talkb2b.net/. Rok za prijavu učešća i slanje zahtjeva za sastanke je 5. juni 2020.godine.

Sektori zastupljeni na ovom događaju su:

• Građevinski sektor
  • Inteligentna energetski pametna zgrada
  • Projektovanje
  • Arhitektura dizajna
  • Spoljašnji stil
  • Dizajn enterijera
  • Ponovno opremanje
  • Prilagođavanje enterijera
  • Nameštaj
  • Projektovanje saobraćaja
  • Arhitektonsko brendiranje
  • Ostalo

Ovi bilateralni susreti idealna su prilika za uspostavljanje kontakata i jačanje međunarodne saradnje koji će omogućiti učesnicima iz različitih sektora da se sastanu sa potencijalnim poslovnim partnerima na unaprijed zakazanim sastancima na kojima će kompanije imati mogućnost da se predstave  potencijalnim partnerima.

Kontakt u Privrednoj komori Republike Srpske je Gordana Višekruna (051 222 986, gordanas@komorars.ba).

Program Video konferencije

Tehničke instrukcije za prisustvo virtuelnim (online) bilateralnim susretima „ŽENE I MUŠKARCI U SEKTORU GRAĐEVINE U DUNAVSKOJ REGIJI I ŠIRE“

Datum: 9. Jun 2020.

Vrijeme: 13.15 – 16.30 časova

Potrebna tehnička oprema: računar ili laptop, kamera, slušalice i mikrofon (tako da možete vidjeti i čuti vaše potencijalne poslovne partnere).

• Registrovati se za bilateralne susrete putem linka: http://womeninconstruction.talkb2b.net/members/register. Opišite svoju organizaciju, ponudu i potražnju.
  • Na svojoj profilnoj stranici, u dijelu „participation schedule“ (raspored učešća) navedite termine kada ste u dostupni za sastanke.
  • Identifikujte odgovarajuće partnere za sastanke. Pošaljite zahtjev za sastanak prije samog događaja. Rok za slanje zahtjeva za sastanke je 5.juni 2020.godine.
  • Primite zahtjeve sa sastanke od drugih učesnika. Prihvatite ili odbijte zahtjeve za sastanke samo jednim klikom.

VAŽNO: Pošto je ovo online bilateralni događaj, moći ćete razgovarati samo sa učesnicima sa kojima ste dogovorili sastanke unaprijed. Stoga, budite aktivni u slanju i prihvatanju zahtjeva za sastanke.

Jedan online sastanak traje 20 minuta. Između sastanaka je pauza od 5 minuta. Jedan učesnik će moći imati maksimalno 8 sastanaka.

NA ONLINE BILATERALNOM DOGAĐAJU:

Dana 9.juna 2020.godine, u vrijeme kada imate zakazan sastanak, potrebno je da uradite sljedeće:

• Logujte se na svoj profil na b2b platformi, idite u dio (tab)“meetings” (sastanci) i kliknite na “online meeting” (online sastanak).
  • Kliknite na “go to meeting room” (idi u sobu za sastanke)
  • Ukoliko primite automatsko pitanje od platforme “How would you like to join the audio?” (kako biste zeljeli da se pridružite sastanku) sa dvije moguće opcije: “Microphone” (sa mikrofonom) i “Listen only”(samo slušaj), molimo Vas da izaberete opciju “Microphone” (sa mikrofonom).