Udruženje Saobraćaja i veza PKRS: Mijić na čelu Skupštine, Starčević predsjednik Izvršnog odbora

Direktor banjalučkog Autoprevoza Dejan Mijić izabran je, na konstitutivnoj sjednici, za predsjednika Skupštine Udruženja saobraćaja i veza Privredne komore Republike Srpske, dok će funkciju potpredsjednika obavljati predstavnik „Pošta Srpske“.

Na sjednici Izvršnog odbora ovog udruženja, za predsjednika je izabran Goran Starčević iz „Pavlović tursa“, a za potpredsjednika Slobodan Kaurinović iz „Željeznica Republike Srpske“.

Mijić i Starčević su ove funkcije obavljali i u prethodnom mandatu.

Na sjednicama oba tijela, koje su održane u hotelu Hajdučke vode kod Teslića, razmatrano je i stanje u sektoru saobraćaja i veza Republike Srpske, usvajen je Programa rada Udruženja za 2022. godinu, a razamtran je i Program ekonomskih reformi 2022 – 2024, kao i druge aktivnosti Privredne komore Republike Srpske.