Širenje virusa korona promijenilo je mnoge navike, a uticalo je i na poslovne procese. Jedna od novina sa kojima su se susreli menadžeri svih nivoa, ali i brojni radnici, jeste organizovanje i obavljanje rada na daljinu.

U takvoj situaciji, veliki doprinos dali su alati za rad na daljinu.

Upravo su besplatni i jeftini alati za rad na daljinu tema webinara koji Privredna komora Republike Srpske, u okviru Projekta Inovacije i digitalizacija u MSP u BiH, koji finansira GIZ, organizuje 25. maja 2020. godine, od 18 časova, u saradnji sa Inovacionom centrom Banja Luka.

Mjesto: Gdje god vam odgovara – uz upotrebu računara i korištenjem Zoom aplikacije.

Prijava: Možete se prijaviti putem online obrasca, koji ćete naći na ovom linku: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeniX0p9WlqrX6ZVJz261d0AWtMbOK4bK9_owb11AVZP-rkHw/viewform

Cijena: BESPLATNO!

Sve dodatne informacije možete dobiti na e-mail: igorp@bl.komorars.ba ili pozivom na broj telefona 051 215 564