Održana obuka ” Redovno -periodično osposobljavanje profesionalnih vozača”

Početna 5 PPK Istočno Sarajevo 5 Održana obuka ” Redovno -periodično osposobljavanje profesionalnih vozača”

21.03.2023.

Područna Privredna komora Istočno Sarajevo u saradnji sa  Privrednom komorom Republike Srpske održala je  u Palama obuku “Redovno -periodično osposobljavanje profesionalnih vozača” sa teritorije grada Istočno Sarajevo i Podrinje. Obuci je prisustvovalo 32 učesnika.

U skladu sa navedenim propisima vozači cu u obavezi da za vrijeme važenja legitimacije vozača, pristupe Redovno-periodičnom osposobljavanju u trajanju  od 35 nastavnih časova. Planira se izvoditi nastava jednom godišnje u trajanju po sedam nastavnih časova.

Zbog velike zainteresovanosti planirana je još jedna obuka na teritoriji grada Istočno Sarajevo, početkom aprila.