Predstavljena nova digitalna platforma i Viber zajednice „InfoBiz PKRS

Početna 5 PPK Istočno Sarajevo 5 Predstavljena nova digitalna platforma i Viber zajednice „InfoBiz PKRS

20.02.2023.

Danas je na Palama, u prostorijama Skupštine opštine Pale, predstavljena nova digitalna platforma i Viber zajednice „InfoBiz PKRS (https://infobiz.komorars.ba/)“, koju je u proteklom periodu razvila #PKRS, sa ciljem unapređenja informisanosti privrede i komunikacije sa komorskim sistemom. Korištenjem ove platforme privrednici će biti u mogućnosti da se na brži i jednostavniji način informišu i učestvuju u aktivnostima Komore.
Platforma “InfoBiz PKRS” je razvijena kroz projekat „Kreiranje podrške/help deska za održavanje i unapređenje poslovanja MSP u uslovima uzrokovanim COVID 19 – HELP DESK“, koji sufinansira Evropska unija kroz program EU4Business Recovery. Projekat ima za cilj unaprijediti znanje i kapacitete MSP kako bi održali kontinuitet poslovanja u kriznim uslovima poslovanja, kao što je COVID-19.