Seminar “Novi sistem fiskalizacije u Republici Srpskoj”

Početna 5 PPK Istočno Sarajevo 5 Seminar “Novi sistem fiskalizacije u Republici Srpskoj”

31.05.2024.

PK RS – Područna privredna komora Istočno Sarajevo u saradnji sa Poreskom upravom Republike Srpske organizuje seminar posvećen novom Zakonu o fiskalizaciji u Republici Srpskoj, na kome će biti obrađeni praktični aspekti primjene promjena za poslovne subjekte .

Seminar „Novi sistem fiskalizacije u Republici Srpskoj“ održaće se 6. juna 2024.godine (četvrtak) u prostorijama Gradske uprave Istočno Sarajevo (sala Skupštine Grada I. Sarajevo), ulica Stefana Nemanje 14, Lukavica, sa početkom u 10:00 sati.

Na seminaru će govoriti:

• Persa Paić, Pomoćnik direktora Poreske uprave Republike Srpske iz  sektora za usluge poreskim obveznicima

• Dragan Zorić, Načelnik Odjeljenja za poreze, registraciju i  koordinaciju rada PC i PJ

• Slavica Kovačević, Načelnik Odjeljenja za kontrolu, Poreska uprava  Republike Srpske – Područni centar Doboj

Učešće na seminaru je besplatno, a zbog ograničenog broja mjesta, molimo da svoj dolazak na seminar potvrdite na telefon 057/226-381 ili na email oliverac@is.komorars.ba najkasnije do 05.06.2024.godine.