Javna rasprava o izmjenama i dopunama Zakona o boravišnoj taksi

Početna 5 Najave_TB 5 Javna rasprava o izmjenama i dopunama Zakona o boravišnoj taksi

12.06.2024.

Zaključkom Narodne skupštine Republike Srpske broj: 02/1-021-581/24 od 23.05.2024. godine Ministarstvo trgovine i turizma je zaduženo za organizovanje i sprovođenje javne rasprave vezane za Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o boravišnoj taksi. U koordinaciji sa Privrednom komorom Republike Srpske i područnim komorama dogovorene su četiri javne rasprave, od kojih je jedna u Trebinju, za područje koje pokriva Područna privredna komora Trebinje.

S tim u vezi, pozivamo sva zainteresovane subjekte da uzmu učešće u javnoj raspravi koja će se održati u ponedjeljak 17.06.2024. godine sa početkom u 11:00 časova u sali Skupštine Grada Trebinja, Vuka Karadžića 2.  Ovo je prilika da svojim prijedlozima i sugestijama date doprinos u izradi što kvalitetnijeg Zakona o boravišnoj taksi Republike Srpske.

Prijaviti se možete na sljedećem linku: PRIJAVA