“Naše je bolje” i ove godine u Trebinju

Početna 5 Aktuelnosti_RegijaTB 5 “Naše je bolje” i ove godine u Trebinju

19.08.2023.

Tradicionalno, u sklopu šire svečanosti obilježavanja Krsne slave Grada Trebinja, Privredna komora Republike Srpske i Područna privredna komora Trebinje i ove godine su organizovali promociju domaćih proizvoda pod nazivom „Naše je bolje“. Ova manifestacija okupila je ove godine više od 20 izlagača, koji su ponudili svoje proizvode. Predstavljeni su proizvodi uglavnom hercegovačkih, ali i proizvođača iz drugih dijelova Republike Srpske.

I ove godine veliki broj građana Trebinja, ali i turista, posjetilo je bogate štandove izlagača, postavljene za ovu priliku u ulici Jovana Dučića u centru Trebinja. Posjetiocu su mogli da vide i probaju različite domaće prehrambene proizvode, ljekovito bilje i prirodnu kozmetiku, ručne radove od tekstila, kao i da se upoznaju sa turističkom ponudom regije.