Početna 5 Aktuelnosti_RegijaTB 5 Prva proširena sjednica Savjeta za preduzetništvo žena Područne privredne komore Trebinje

01.07.2022.

Danas je u Trebinju održana Prva proširena sjednica Savjeta za preduzetništvo žena Područne privredne komore Trebinje, koja se organizuje u okviru projekta Podrška preduzetništvu žena Republike Srpske-PPŽ RS, koji implementira Privredna komora Republike Srpske.
U okviru sjednice, održana je i obuka za preduzetnice na temu “Digitalizacija i inovacije”, koju prezentuje konsultant Centra za digitalnu transformaciju PKRS.
Projekat je podržan u okviru projekta “Napredna implementacija Akta o malom biznisu u BiH2EU” koji implementira Razvojna agencija EDA, a finansira Švedska.