Seminar “Novi sistem fiskalizacije u Republici Srpskoj”

Početna 5 Najave_TB 5 Seminar “Novi sistem fiskalizacije u Republici Srpskoj”

01.06.2024.

Područna privredna komora Trebinje, u saradnji sa Poreskom upravom Republike Srpske organizuje besplatni seminar na temu „Novi sistem fiskalizacije u Republici Srpskoj“.

Seminar će se održati u srijedu 05.06.2024. godine sa početkom u 10:00 časova u sali Hidroelektrana na Trebišnjici“, Luke Vukalovića 2. Trebinje.

Predstavnici Poreske uprave Republike Srpske koji će u svojstvu predavača učestvovati na navedenom seminaru su:

• Persa Paić, pomoćnik direktora Poreske uprave Republike Srpske, Sektor za usluge poreskim obveznicima;
  • Dragan Zorić, načelnik odjeljenja za poreze, registraciju i koordinaciju rada PC i PJ, Sektor za usluge poreskim obveznicima i
  • Slavica Kovačević, načelnik odjeljenja za kontrolu, Poreska uprava – PC Doboj

Uzimajući u obzir važnost započetog procesa uvođenja novog sistema fiskalizacije u Republici Srpskoj, kao i određena pitanja i nedoumice koje prate ovaj proces, smatrali smo da će ovakav događaj biti veoma koristan. Namjera nam da pomognemo da ovaj proces prođe sa što manje problema i zastoja, i da privredni subjekti dobiju priliku da se bolje upoznaju sa praktičnim aspektima primjene promjena koje je donio novi Zakon o fiskalizaciji u Republici Srpskoj i podzakonski akti.

Napominjemo da je seminar besplatan. Za eventualne dodatne informacije, stojimo Vam na raspolaganju. Kontakt osoba je Dobrila Ratković (059 260 040, dobrilar@tb.komorars.ba).