Jovica Vučković novi predsjedavajući Grupacije za promet naftom i naftnim derivatima PKRS

10.11.2022.

Jovica Vučković, direktor Nešković petrola, izabran je juče za novog predsjedavajućeg Grupacije za promet naftom i naftnim derivatima Privredne komore Republike Srpske, čime je na toj poziciji naslijedio Dragana Trišića iz Nestro pertola.

Funkciju potpredsjednika Grupacije u narednom periodu obavljaće Milovan Bajić, direktor Krajinapetrola.

Na sjednici Grupacije, koja je održana u prostorijama Komore u Banjoj Luci, usvojen je i Pravilnik o radu, a razmatrana je i primjena Uredbe o ograničenju marži na naftu i naftne derivate u Srpskoj.

Posebnu pažnju članovi Grupacije posvetili su i snabdijevanju gorivom i rentabilnosti poslovanja u uslovima krize.