Komora i TORS predstavljaju turističke potencijale Srpske u Novom Sadu

17.11.2022.

Danas je otvoren trodnevni Međunarodni sajam turizma u Novom Sadu. Turističku ponudu Republike Srpske predstaviće Privredna komora Republike Srpske i Turistička organizacija Republike Srpske na zajedničkom štandu Privredne komore Vojvodine.

U hali “Master” tokom tri dana predstaviće se agencije, organizacije, institucije, poslovna udruženja, turoperateri, hoteli, banje, terme, nacionalni parkovi, osiguravajuće kuće, javna preduzeća, vinarije i destilerije, mali proizvođači hrane i pića..

Sajam okuplja više od 250 učesnika na štandovima izlagača iz Srbije, zemlje partnera Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Republike Srpske, Sjeverne Makedonije, Hrvatske, Slovenije, Mađarske, Turske, Rumunije, Kipra, Bugarske, Iraka i Austrije.

Nastup na zajedničkom štandu rezultat je dugogodišnje, izuzetno uspješne saradnje privrednih komora Vojvodine i Republike Srpske i ovo je samo jedna u nizu zajedničkih aktivnosti u cilju predstavljanja privrednih potencijala.